Jedným z najlepších spôsobov, ako si zabezpečiť dobrý spánok, je mať produktívny deň. A to je najväčší dôvod, prečo užívať AM & PM Essentials™. Dodávajú vášmu telu kľúčové vitamíny a minerály, čím pomôžu maximálne využiť váš deň a vašu noc. Tu sú niektoré ďalšie spôsoby, ako sa zobudiť skutočne odpočinutí.

Zachovávajte pravidelnosť

Pravidelnosť je základom dobrého spánku. Vaše telo má vnútorné hodiny a zakaždým, keď „zmeníte čas“ prebúdzania či ukladania sa k spánku, meníte vlastne program. Snažte si preto líhať a prebúdzať sa vždy v rovnakú hodinu. Držte sa svojho plánu dokonca aj cez víkendy! Spite minimálne 8 hodín a vyhnite sa viac ako 30-minútovému spánku počas dňa.

Vypnite svetlá

V tme vaše telo produkuje melatonín, ktorý vám pomáha spať, podobne ako slnko vám pomôže prebudiť sa.

Cvičte

Cvičenie je nielen dobrý spôsob, ako spáliť energiu, ale zároveň pripravuje vaše telo na nočný odpočinok. Svaly sa po tréningu potrebujú zotaviť a robia to hlavne počas spánku. Vaše telo sa preto bude usilovať o to, aby ste si odpočinuli. Dávajte však pozor, aby ste docvičili aspoň 2 hod. pred spánkom, inak sa budete cítiť sviežo a nebude sa vám dariť zaspať.

Jedzte správne

To, čo konzumujete, výrazne ovplyvňuje kvalitu spánku. PM Essentials™ vám pomôže získať všetky živiny, ktoré potrebujete pre kvalitný a regeneračný spánok, kým AM Essentials™ vám dodá niečo extra na deň. Ale existujú veci, ktoré môžu narušiť váš cyklus spánku. Tu je niekoľko návrhov, čomu sa treba určite vyhnúť: kofeínu v popoludňajších hodinách, veľkých dávok jedál na noc, alkoholu pred spaním, pitiu pred spaním, cukru a sacharidov vo všeobecnosti.

Odpočívajte

Venujte poslednú hodinu dňa relaxácii. Stlmite svetlá a vyhnite sa pohľadu na jas obrazovky. Vezmite si PM Essentials™ a robte upokojujúce činnosti ako premýšľanie alebo čítanie knihy pri nočnej lampe. Mozog tak dostane signál, že je čas ísť do postele, čo podstatne skráti dobu potrebnú na zaspanie.

Pamätajte si, že odpočívať efektívne, je o rutine. Pripomeňme si, že svoj deň začnite AM Essentials™ a ukončíte PM Essentials™. Prostredníctvom týchto rád sa budete zobúdzať viac odpočinutí a na konci vášho dňa sa budete cítiť oveľa lepšie.

Produkt AM & PM Essentials™ je k dispozícii iba pre registrovaných členov. Informujte sa preto o možnosti registrácie.

Pin It on Pinterest

Share This