O tom, aký bude váš zajtrajší deň, rozhodne už dnešná noc. Pokojná noc, správna výživa a pravidelnosť určujú, ako sa budete cítiť fyzicky i emocionálne. Vytvorili sme AM & PM Essentials™, aby ste svojmu telu poskytli vitamíny a minerály, ktoré potrebujete pre naplnený deň a „obnovujúcu“ noc. Ale aby sme vám pomohli cítiť sa takto 24 hodín denne, 7 dní v týždni, podelíme sa o niekoľko tipov, ako začať správne svoje ráno…

Choďte spať zavčasu

Vydarený deň začína vždy predošlou nocou. Pripravte sa na svoje ráno tým, že si nachystáte jedlo a vyberiete oblečenie. Prebudenie by malo byť príjemným zážitkom a odstránenie ranného stresu pomôže zachovať váš ranný pokoj. Keď si večer líhate, uistite sa, že svojmu telu dožičíte skutočne osem hodín spánku. Takýmto spôsobom sa vaše vnútorné hodiny a budík „dohodnú“ na tom, kedy je čas vstávania. A nezabudnite na nočnú obnovovaciu formulu PM Essentials™.

Pite

Keďže vaše telo bolo do rána bez vody niekoľko hodín, ste pravdepodobne dehydrovaný. Vypite pohár niečoho – voda je najlepšia, ale počíta sa aj mlieko, šťava, káva alebo čaj. To upokojí vaše suché hrdlo, pomôže vám prebudiť sa a naštartovať metabolizmus.

Cvičte

Pre mnohých z nás je to najťažšia časť. Ale vy nemusíte nakopnúť svoje ráno na vysokú rýchlosť s intenzívnym tréningom. Jednoducho – nech krv prúdi a vaše svaly sa hýbu. Začnite strečingom, urobte niekoľko klikov, alebo sa poprechádzajte vonku. Robte to, čo vám vyhovuje najviac. Najdôležitejšia vec je to, že to robíte, takže si vyberajte aktivitu, ktorú si skutočne vychutnáte.

Meditujte

Mnohí z nás si chcú ráno dopriať pár minút spánku tak zúfalo, že sa radšej rozhodnú pre hektické a stresom naplnené ráno. Potom, keď náš budík po štvrtýkrát zhasneme a konečne vylezieme z postele, prechádzame každodennou rannou rutinou čo najrýchlejšie, ako je to len možné. Namiesto toho si dajte čas na nadýchnutie. Meditácia je o tom, mať chvíľku so svojimi myšlienkami. Rozmýšľajte, aké pekné ráno máte a aký pekný deň to môže byť.

 Jedzte

Raňajky sú skutočne najdôležitejším jedlom dňa. Nemusíte jesť veľa, ale mali by ste niečo zjesť. Opäť platí, že toto vám naštartuje metabolizmus a dodá energiu, aby ste sa dostali do tempa. Na druhej strane, vynechanie raňajok spôsobí, že sa budete cítiť nepríjemne a unavene neskôr. Zdravá výživa je pre váš komfort dôležitá, preto sa uistite, že s jedlom užívate doplnok AM Essentials™.

Vytýčte si ciele

Nakoniec sa rozhodnite, čo chcete v daný deň dosiahnuť. Nech to je jednoduché – príliš veľa cieľov alebo ťažké ciele vás len nastavia na zlyhanie. Vyberte tri veci, ktoré chcete splniť a uistite sa, že sa tak stalo. Spať budete ľahšie, pretože viete, že ste urobili všetko, čo ste počas dňa chceli a v nasledujúce dni získate viac dôvery.

Majte lepšie dni – tieto zásady vám pomôžu cítiť sa lepšie a žiť lepšie týždeň po týždni. Určite nájdete to, čo vám najlepšie vyhovuje. Koniec koncov ste jediný, kto rozhoduje, či bol váš deň úspešný. Dostatočným spánkom, správnym prebudením a správnou výživou s AM & PM Essentials™ budete mať všetko, čo potrebujete pre kľudné ráno, skvelý deň a pokojnú noc.

Produkt AM & PM Essentials™ je k dispozícii iba pre registrovaných členov. Informujte sa preto o možnosti registrácie.

 

Pin It on Pinterest

Share This