Odborníci z oblasti medicíny sa v každodennej talk show The Doctors, ktorá získala aj ocenenie Emmyrozhodli otestovať prípravok Instantly Ageless na okamžité vyhladenie vrások a zmiernenie opuchov očných vačkov – a výsledky sú vynikajúce!

Presvedčte sa o tom v nasledujúcom videu…

V show, certifikovaná dermatologička Sonia Batra, MD, predvádza naživo minimalizáciu vačkov pod očami na zákazníčke Ester. Zatiaľ čo produkt pracuje, Dr. Batra vyzdvihuje efektivitu kľúčových ingrediencií Instantly Ageless ako sú Argireline peptid a minerálne silikáty, vysvetľuje vedu, ktorá stojí za týmto produktom a súčasne popisuje, ako prípravok pracuje.

Kolektív lekárskych odborníkov a členov publika The Doctors boli očarení viditeľnými výsledkami Instantly Ageless. A čo je najdôležitejšie, aj Ester bola zaskočená svojou premenou, rovnako ako veľa ďalších zákazníkov tohto výnimočného produktu.

The Doctors je každodenný seriál vysielaný vo viac ako 200 krajinách, ktorého hosťami sú lekár oddelenia ARO Dr. Travis Stork a plastický a rekonštrukčný chirurg Dr. Andrew Ordon. Po vzhliadnutí pôsobenia Instantly Ageless Dr. Stork komentoval: “ Vyzerá to, že tu máme o pôsobení produktu dôkaz. Ste to Vy, Ester.“

Presvedčte sa však o výsledkoch produktu Instantly Ageless sami!

Pin It on Pinterest

Share This