Vraciame do vašich buniek život a začíname proces ich omladzovania.

FINITI™ je tvorené unikátnou zmesou ingrediencií, ktoré podporujú optimálne zdravie buniek. Je našim doposiaľ najpokročilejším výživovým doplnkom, ktorý obsahuje vlastnú zmes výnimočnej kombinácie ovocných a zeleninových extraktov.

FINITI™

FINITI™ obsahuje unikátnu patentovanú zmes ingrediencií, ktoré vám pomôžu žiť ten najlepší život.

Neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky.
Neobsahuje vajcia, ryby, mäkkýše, mliečne výrobky, arašidy, orechy, pšenicu.

TA-65 MD®
Koenzým Q10
Fucoidan extrakt, Purslane extrakt a Beta 1,3 / 1,6, Glukán
Trans-Pterostillbene (Pteropure®)
Extrakt z granátového jablka
Zmes Tokotrienolov a Tokoferolový komplex (palmové plody)
Quercetin
N-Acetyl Cysteín
L-karnozín
Kurkuma

Užite dve (2) kapsuly dvakrát denne (ráno a večer).
60 kapsúl vo fľaštičke.

Pozor: Tehotné alebo dojčiace ženy a osoby so zdravotnými ťažkosťami by sa najprv mali poradiť so svojim lekárom pred užitím akéhokoľvek výživového doplnku.
Odporúča sa pre dospelých nad 25 rokov.

Môj rok narodenia je 1967, no FINITY som ešte neskúšala, hoci som naň nesmierne zvedavá. Cítim sa skvele, milujem pohyb, akýkoľvek šport, turistiku, snažím sa podľa možností a vedomostí žiť čo najzdravšie, preto s FINITI zatiaľ otáľam.

Viem však, že raz nadíde čas, keby mi bude robiť spoločnosť, pretože zo skúseností ľudí viem, že je to ozaj výnimočný produkt. Objednávajú si ho hlavne dámy a páni v rokoch, ktorým pomáha žiť skutočne plnohodnotný život.

Upozorňujem, že toto je môj osobný pohľad, individuálne výsledky sa môžu líšiť a spoločnosť Jeunesse Global negarantuje rovnaké účinky produktu.


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This