Viditeľne mladšia už za 2 minúty.

Začiatkom novembra 2014 spoločnosť Jeunesse Global predstavila svetu svoj nový produkt s okamžitým účinkom na redukciu očných vačkov a okamžité vyhladenie vrások.

Naša spoločnosť sa tak stala exkluzívnym distribútorom produktu, ktorý doslova šokoval celý svet. Rýchlo a efektívne znižuje viditeľné známky starnutia, ktoré trvajú 6-9 hodín.

Instantly Ageless™ je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zameral na oblasti, ktoré stratili pružnosť. Jeho revolučnou zložkou je Argireline peptid.

Perfektný deň začína dokonalou pleťou. Mnohí boli svedkami fascinujúcich výsledkov v priebehu niekoľkých sekúnd.

TIPY NA CIELENÚ APLIKÁCIU:

 

1. VRÁSKY NA ČELE

Ľahkým poklepkávaním naneste krém na celú plochu čela, nielen na oblasti s vráskami.

 

2. OBOČIE

Pre okamžité „zdvihnutie obočia“ aplikujte tesne nad vašu prirodzenú linku obočia.

 

3. PADNUTÉ VIEČKA

Aplikujte tesne pod svoje prirodzené obočie; neaplikujte priamo na pohyblivé viečko.

4. VAČKY POD OČAMI A VEJÁRIKY

Ľahkým poklepkávaním naneste krém na celú plochu pod očami, od spodných rias po vrch líc, v smere od nosa do strán.

 

5. PÓRY NA TVÁRI

Jemne naneste tenkú vrstvu krému na cieľové oblasti.

ÚŽASNÉ VÝSLEDKY INSTANTLY AGELESS 

Instantly Ageless okamžite stiahne a vyhladí vzhľad pokožky, čo znižuje výskyt očných vačkov, jemných línií, vrások a zväčšených pórov. Tento zamatový krém s vysoko progresívnymi prísadami odhaľuje viditeľne tonizovanú pokožku už za dve minúty.

INSTANTLY AGELESS™

Instantly Ageless™ je silný mikrokrém proti vráskam, ktorý funguje rýchlo a efektívne na zníženie viditeľných známok starnutia.

Redukuje výskyt podočných vačkov už za okamih.
Viditeľne odstraňuje výskyt jemných liniek a vrások.
Spevňuje, posilňuje a liftinguje ovisnutú pokožku.
Minimalizuje výskyt pórov pre bezchybnú pleť.

Ľahko a pomerne rýchlo poklepkajte veľmi tenkú vrstvu produktu na cieľovú oblasť. Po nanesení ho ponechajte na pokožke ešte vlhký. Ostaňte bez výrazu a mimiky po dobu 2-3 minút, počas ktorej produkt schne, čím dosiahnete dramatické výsledky.

Použite podľa návodu a vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich vodou. Ak dôjde k začervenaniu alebo podráždeniu pokožky, prestaňte produkt používať. Ak ste alergická na kozmetiku, prekonzultujte užívanie produktu s lekárom. Výsledky nie sú trvalé.

Ja osobne používam Instantly Ageless™ podľa potreby, nie denne, napr. ak pracujem dlho do noci a je to na vráskach a očných vačkoch vidieť + pred každým dôležitým stretnutím resp. plesom, oslavou, ak chcem vyšperkovať svoj vzhľad a cítiť sa dokonale.

Hoci mi 1 krabička vystačí aj na trištvrte roka, vo svojej kozmetickej skrinke musím Instantly Ageless™ rozhodne mať. Človek predsa nikdy nevie, ako sa vyspí a s kým sa následne stretne…

Upozorňujem, že toto je moja osobná skúsenosť, individuálne výsledky sa môžu líšiť a spoločnosť Jeunesse Global negarantuje rovnaké účinky produktu.

Milé dámy, milí páni, ponúkam vám možnosť vyskúšať si tento výnimočný produkt, aby ste si na vlastnej „koži“ otestovali jeho účinok na váš konkrétny problém. Jedna amplulka vám podľa plochy aplikácie vydrží na cca 5 použití.
Na internete nájdete aj množstvo videí a TV relácii, v ktorých Instantly Ageless™ testujú. Ja vám poskytnem 2 linky:

https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/en-US/blog/gma_tries_it___and_believes
http://www.thedoctorstv.com/videos/miracle-cream-instantly-eliminates-under-eye-bags

Ak sa rozhodnete Instantly Ageless™ vyskúšať, napíšte mi alebo zatelefonujte, rada vám poradím.

Ak sa chcete o danom produkte dozvedieť viac, ponúkam vám link na pravidelné články zverejňované spoločnosťou Jeunesse Global v anglickom jazyku – https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/en-US/blogs?brand=2


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This