Milí priatelia! Hoci internet ponúka anonymitu, ja som sa rozhodla tú moju, trošku poodhaliť. Domnievam sa, že takto k vám budem omnoho bližšie a pomôžem vám spoznať naše produkty iba z tej najlepšej stránky.

Môj príbeh Jeunesse začal koncom roka 2012, kedy mi „zvláštne“ produkty na podporu mladosti prišiel predstaviť môj brat. V tom čase mala spoločnosť Jeunesse Global vo svojej ponuke iba sérum LUMINESCE™, denný a nočný krém z tejto rady a antioxidanty RESERVE™.

Na 1. pohľad ma zvlášť nezaujali, hoci musím uznať, že obal mali luxusný. Pozornosť som zbystrila až vtedy, keď mi brat opísal, aký poklad ukrývajú. Nakoľko som dovtedy nepoznala funkciu rastových faktorov, nevedela som sa k ich ozdravnej a regeneračnej funkcii vyjadriť. Nepresvedčili ma ani úžasné fotografie jeho priateľky, ktorá produkty testovala už 10 dní. Som jednoducho taký neveriaci Tomáš – čo nepoznám, resp. čo nevyskúšam, to nekupujem!

Samozrejme, nemôžem povedať, že mi produkty nevŕtali v hlave. Začala som googliť, a keďže veľa informácií bolo iba v angličtine, zapojila som do pátrania aj moju kamarátku (chemicko-technologickú inžinierku), ktorá sa vyznala aj v odborných veciach. Ktorá žena by totiž nechcela vyzerať dobre aj po dovŕšení určitého veku? Navyše aj u mňa (v 45-ke) sa už pomaly začali prejavovať známky starnutia.

Po 2 týždňoch intenzívneho pátrania a nachádzania iba samých pozitívnych informácii sme sa obe rozhodli, že sa zaregistrujeme a otestujeme produkty najprv na sebe. Veľmi rýchlo sme pochopili, že doteraz sme si iba mysleli, že používame tú najlepšiu kozmetiku. Ten rozdiel bol obrovský. Pleť bola skutočne krásna, zdravá, vyživená, pestovaná. Produkty LUMINESCE som si zamilovala a myslím, že aj po päťdesiatke im robím dobrú reklamu 🙂

S úctou

Dana a Oskár  Cvengroschoví
00421 949 491 253

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, rada vám poradím!

Pin It on Pinterest

Share This