MUDr. Nathan Newman

MUDr. Nathan Newman pochádza z rodiny medzinárodne uznávaných lekárov, v ktorého rukách je dôležité dedičstvo. Je svetovo uznávaným kozmetickým chirurgom s plne akreditovanou a rešpektovanou lekárskou praxou v kozmetickej chirurgii v Beverly Hills, Kalifornia.

Jeho túžba, skúsenosti a vzdelanie sú tým, čo ho kvalifikuje na pozíciu lekárskeho hovorcu a poradcu pre Jeunesse.

Dr. Newman je vždy odhodlaný poskytnúť tú najlepšiu dostupnú starostlivosť a vzdelávanie svojich pacientov o najnovších vývojoch v obore kozmetickej chirurgie. S rovnakým zameraním asistuje aj našim nezávislým distribútorom, aby boli úspešní pri budovaní svojho biznisu. Tieto zásadné a cenné služby pomohli Jeunesse® pri získaní globálneho uznania ako najrýchlejšie rastúcej spoločnosti, ktorá poskytuje život meniacu príležitosť pre každého.

Dr. Newman sa neustále snaží vyvíjať nové a nadpriemerné metódy pre dosiahnutie prirodzených, nebadateľných kozmetických výsledkov s najmenším rizikom a najväčším úžitkom pre každého jednotlivca. Je originálny mysliteľ, inovátor a zvestovateľ budúcnosti pre kozmetickú chirurgiu. Využívajúc prirodzené, regeneračné schopnosti našich vlastných kmeňových buniek obsiahnutých v ľudskom tuku, Dr. Newman našiel spôsob ako bezpečne a prirodzene posilniť, spevniť a redefinovať kontúry celej tváre a tela.

Dr. Newman študoval a praxoval na niekoľkých prestížnych lekárskych inštitúciách v Spojených štátoch. Po ukončení štúdií na Albert Einstein College of Medicine v New York City ukončil svoju nemocničnú prax v internej medicíne na UCLA-VA Medical Center v Los Angeles. So svojou praxou v dermatologickej rezidentúre pokračoval na Cook County Hospital v Chicago a ukončil aj postgraduálne štúdiá prostredníctvom inštitúcie American Academy of Cosmetic Surgery v Riverside, Kalifornia. Je akreditovaným dermatológom špecializujúcim sa na kozmetickú chirurgiu.

Súčasťou jeho filozofie je vzdelávanie svojich pacientov. Dr. Newman každý mesiac píše články do magazínu LA Health News. Jeho práce sú publikované v mnohých prestížnych lekárskych žurnáloch. Je odborným hosťom na nespočetných lekárskych konferenciách a pravidelným účastníkom televíznych a rádiových relácií týkajúcich sa najnovších pokrokov v kozmetickej chirurgii. Bol ocenený spoločnosťou Cambridge Who’s Who pre svoje líderstvo, odhodlanie a podnikavosť.

MUDr. Vincent Giampapa

MUDr. Vincent Giampapa, člen F.A.C.S. (Americké združenie chirurgov) je atestovaný plastický rekonštrukčný chirurg ako aj odborný klinický asistent plastickej a rekonštrukčnej chirurgie na Rutgers University of Medicine and Dentistry v New Brunswick, New Jersey.

Okrem toho je riaditeľom Plastic Surgery Center Internationale a The Giampapa Institute for Anti-Aging Medical Therapy v Montclair, New Jersey. Predtým, ako sa stal lekárskym hovorcom a poradcom pre Jeunesse®, pracoval aj ako poradca pre NASA.

Dr. Giampapa získal svoj doktorát na Mr. Sinai Medical School v New Yorku. Neskôr ukončil lekársky výcvik v plastickej chirurgii a jednoročné postgraduálne štúdium v mikrochirurgii a chirurgii rúk na New York University Medical Center. Je členom Amerického združenia chirurgov a bývalým členom výskumníkov pre ďalšie prestížne inštitúcie vrátane Columbia Presbyterian Medical Center v New York City.

Dr. Giampapa je priekopníkom vo svojom odbore. Je prvým z piatich atestovaných anti-aging lekárov sveta a je medzinárodne uznávaný ako inovátor v novej kozmetike, chirurgickej technike a nástrojoch. Je zakladajúcim členom American Academy of Anti-Aging Medicine a pôsobil ako prvý prezident inštitúcie American Board of Anti-Aging Medicine. Dr. Giampapovi bolo udelených mnoho patentov z United States Government pre vypracovanie jedinečnej dopravnej techniky na báze bunkovej kultúry ako aj nových dopravných systémov liečiv a dizajn chirurgických nástrojov.

Výskumy Dr. Giampapu sú publikované v mnohých akademických žurnáloch vrátane Annals of Plastic Surgery, Journal of Plastic Reconstructive Surgery, Journal of Reconstructive Microsurgery a Journal of Anti-Aging Medicine. Je súčasne autorom prvej a jedinej lekárskej učebnice zameranej na anti-aging medicínu a kontrolu starnutia pre estetických chirurgov. Napísal päť kníh vrátane Breaking the Aging Code and The Anti-Aging Solution: 5 Simple Steps to Looking a Feeling Young. Dr. Giampapa účinkoval v nespočetných národných magazínoch, rádiových a televíznych programoch ako sú CNN, WABC-TV, Fox News Channel, Geraldo, Joan Rivers, Phil Donahue a Anderson Cooper.

MUDr. William Amzallag

MUDr. William Amzallag získal diplom z Anestéziológie a Intenzívnej starostlivosti spolu s diplomom z Čínskej medicíny na univerzite Montpellier vo Francúzsku.

Má za sebou desiatky skúseností v medicínskom priemysle a mnoho rokov v priemysle sieťového marketingu. V minulosti riadil úspešnú súkromnú ordináciu v južnom Francúzsku. Okrem toho má Dr. Amzallag skúsenosti aj s náborom, predajom, marketingom, výrobou, dizajnom formulácií, právnymi a produktovými notifikáciami a so zákazníckym servisom.

Dr. Amzallag prináša mnoho talentov do tímu Jeunesse. Slúži ako lekársky hovorca a poradca pre trhy Európskej únie. Má rozsiahle vedecké a obchodné zázemie vo všetkých oblastiach výživy a starostlivosti o pleť vrátane výskumov a vývoja produktov. Plynule ovláda francúzštinu, angličtinu a španielčinu.

Dr. Amzallag je nadšencom inovatívnych konceptov súvisiacich s holistickou a západnou medicínou, doplnkami výživy, kontrolou hmotnosti a kozmetikou. Pôsobil ako Viceprezident a Generálny manažér pre Európu pre niekoľko dobre známych spoločností sieťového marketingu.

MUDr. Donna Antarr

MUDr. Antarr mala vždy zanietený záujem nielen pre vedu, ale aj pre pomoc ľuďom, aby boli zdraví a prirodzene statní. Po ukončení štúdií na umeleckej škole New York City High school of Performing Arts so zameraním na balet pokračovala ako profesionálna baletná tanečníčka, no súčasne študovala na univerzite a lekárskej fakulte Hunter College v meste New York. Svoje štúdia ukončila Bc. titulom na jednotku.

Ukončila tiež všetky potrebné štúdiá pre potravinovú vedu a registrovaný dietetický program, no napriek tomu podala prihlášku na ďalšiu lekársku fakultu. Zamietla prijatie na Harvard a Johns Hopkins, dve top lekárske fakulty v krajine, len aby mohla ísť na University of California, San Diego School of Medicine (UCSD School of Medicine), ktorá taktiež patrí medzi špičku lekárskych fakúlt v krajine.

Po ukončení štúdií a postgraduálnych štúdií začala praxovať v San Diegu. V tých časoch to bola síce extrémna myšlienka, no svoju prax sústredila na preventívnejší prístup k zdraviu – tzv. Preventívnu a Omladzujúcu medicínu. To zahŕňalo vzdelávanie pacientov ohľadom správnej stravy, fyzickej aktivity a správneho užívania výživových doplnkov. Počas praxe získala magisterský diplom v cvičebnej fyziológii a stala sa certifikovanou Cvičebnou špecialistkou z American College of Sports Medicine. Po pozvaní sa pridala aj k Honor Society of Phi Kappa Phi. Neskôr ukončila trojročné štúdiá v psychiatrii na UCSD, ktoré dopĺňajú jej portfólio zamerané na dbanie o telo a myseľ.

Dr. Antarr pôsobila aj ako jediná lekárka ženského pohlavia v lekárskej dozornej rade v jednej bilión dolárovej zdravotnej a wellness spoločnosti. Použitím konceptu „hmotnosť, pri ktorej sa cítim dobre“, ktorý tvorí súčasť jej praktík, Dr. Antarr uskutočnila predklinické skúšky pre ich produkt na prirodzené chudnutie. Ako viceprezidentka pre Produktové školenie a rozvoj, pre jednu spoločnosť vyrábajúcu výživové doplnky, Dr. Antarr zverejnila svoje pôvodné štúdie o výžive kmeňových buniek.

Dr. Antarr je veľmi vyhľadávaná aj pre jej zručnosti vo verejnom prejave. Uchvátila pozornosť niekoľkotisícového publika a zúčastnila sa už nespočetných celosvetových seminárov a konferencií ako odborný hosť. Jej lekárska kvalifikácia zahŕňa široký okruh predmetov súvisiacich s prirodzeným dosiahnutím pocitu zdravia a omladenia mysle aj tela.

Pin It on Pinterest

Share This