Krása začína zvnútra.

Naära Beauty Drink je výživový doplnok, ktorý kombinuje 11,000 mg hydrolyzovaného kolagénu s krásou podporujúcimi živinami pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu vlasov, pleti a nechtov.

 

NAÄRA KRÁSU PODPORUJÚCE ŽIVINY

6 SUPEROVOCÍ

Açai Berry
Čučoriedka
Granátové jablko
Čerešňa
Hroznové semienka
Acerola

 

8 VITAMÍNOV, AMINOKYSELÍN A MINERÁLOV

Biotín (vitamín B7)
Niacín (niacínamid)
Kyselina pantoténová
Vitamín B6 (pyridoxín HCL)
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
Vitamín C
L-cysteín
Zinok

 

Krásu podporujúce živiny v Naära ako sú vitamín C, biotín, niacín a zinok pomáhajú pri uchovaní vášho mladistvého vzhľadu.

NECHTY

ZINOK prispieva k udržiavaniu normálnych nechtov.

PLEŤ

VITAMÍN C prispieva k riadnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu pleti.

BIOTÍN, NIACÍN A ZINOK prispievajú k udržiavaniu zdravej pleti.

VLASY

BIOTÍN A ZINOK prispievajú k udržiavaniu zdravých vlasov.

Každých 10 rokov stráca vaša pleť až 30 % kolagénu.

Strata kolagénu a elastínu prispieva k nepevnému, nevýraznému a poklesnutému vzhľadu pleti.

NAÄRA™

Naära Beauty Drink je výživový doplnok, ktorý kombinuje 11,000 mg hydrolyzovaného kolagénu s krásou podporujúcimi živinami pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu vlasov, pleti a nechtov.
15 dávok v nádobke.

11,000 mg hydrolyzovaného kolagénu.
VITAMÍN C prispieva k riadnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu pleti.
BIOTÍN, NIACÍN A ZINOK prispievajú k udržiavaniu mladíckej pleti.
Podporuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu pokožky, minimalizuje výskyt vrások.
BIOTÍN A ZINOK prispievajú k udržiavaniu zdravých vlasov.
ZINOK prispieva k udržiavaniu zdravých nechtov.
Viditeľné výsledky už za 4 týždne.

 

Hydrolyzovaný kolagén, kyselina jablčná, pomarančová chuť, kyselina: hydrogénvínan draselný, mandarínková chuť, kyselina citrónová, príchuť, L-cysteín, extrakt z acai (Euterpe oleracea), protihrudkujúca látka: kremík, sladidlo: Steviol Glykozidy, síran zinočnatý, kyselina askorbová (Vitamín C), nikotínamid (vitamín B3), farbivo: beta-apo-8 karotenal, biotín (vitamín B8), kyselina pantoténová (vitamín B5), pyridoxín HCL (vitamín B6), čučoriedkový prášok (Vaccinium myrtillus), prášok z granátového jablka (Punica granatum), čerešňový prášok (Prunus cerasus), extrakt z hroznových semienok (Vitis vinifera), acerolový prášok (Malpighia glabra), kyanokobalamín (vitamín B12).

 

 

 

 

Zmiešajte jednu naberačku prášku s 200 ml vody. Miešajte, kým sa nerozpustí a okamžite vypite. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Nádobku uchovajte pevne uzavretú. Skladujte na mieste chránenom pred svetlom, teplom a vlhkosťou. Po otvorení produkt spotrebujte do 30 dní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moje skúsenosti s produktom sú len a len pozitívne. Už pomerne rýchlo sa mi zdalo, že mám pevnejšie líca, tvrdšie nechty a čo ma o účinku produktu presvedčilo na 100 % je mierne vypnutie horných viečok, ktoré sa mi v mojom veku už pomerne ťažšie dokonale líčia.

S produktom sa snažím hospodáriť tak, aby mi vydržal aspoň mesiac (nedávkujem si veľkú odmerku, ktorá je v balení priložená, ale v 1-1,5 dcl vody si rozmiešam iba malú kopcovitú lyžičku prášku).

Naära má príjemnú chuť a je mojim veľkým favoritom pri oddialení známok starnutia, o čom ma presvedčili aj mnohé internetové stránky ako napr. tieto:
https://www.zdraviakrasa.cz/hydrolyzovany-kolagen-nejlepsi-aneb-proc-neni-kolagen-jako-kolagen-328/
http://mluvmeokloubech.cz/2017/09/kolagen-protein-ktery-v-tele-nesmi-chybet/

 

 

 


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This