Keď potrebujete energiu, je čas na šikovnú voľbu, je čas na NEVO!

Nevytvorili sme ďalší energetický nápoj, my sme ho len zdokonalili. Nevo® ponúka osviežujúce spojenie energie s obsahom pravých ovocných štiav so štyrmi skvelými chuťami: broskyňa-mango (s prídavkom aceroly, jablka, bieleho hrozna a pomaranča), citrón-zázvor (s prídavkom jablka, limetky, aceroly), acai-biele hrozno (s prídavkom jablka, hrušky, aceroly, capuacu), miešané plody (jabuticaba, acai, biele hrozno, jablko, hruška, acerola).

Nevo® je navyše prirodzeným zdrojom kofeínu pozostávajúci z listov zeleného čaju, guaranových semien a listov yerba maté.

Jedna plechovka Nevo® obsahuje iba 50 kalórií – to správne množstvo energie. Produkt je bez umelých príchutí, farbív a sladidiel (sladený stéviou), plný vitamínov B a C.

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE

Zelený čaj

Pestovaný pôvodne vo východnej Ázii ako veľký ker, no dnes sa pestuje po celej Ázii a v niektorých častiach Stredného východu a Afriky.

Guarana

Guarana (Paullinia cupana) je brazílska bylina, ktorá sa stala populárnym prídavkom do energetických nápojov vďaka obsahu prírodného kofeínu.

Yerba maté

Yerba maté (Ilex paraguariensis) pochádza zo subtropickej Južnej Ameriky, hlavne z Brazílie, Argentíny, Paraguaja a Uruguaja.

Vitamíny

  • Vitamín C
  • Vitamín B3
  • Vitamín B5
  • Vitamín B6
  • Vitamín B12

NEVO

1 Prepravka/24 plechoviek

Skvelá chuť
Iba 50 kalórií
Bez umelých príchutí a farbív
Bez umelých sladidiel
Plné vitamínov B

Perlivá voda, koncentrované ovocné džúsy zvolenej príchute, organický trstinový cukor, kyselina citrónová, prírodná chuť, kofeín, extrakt z listov zo zeleného čaju, xantánová guma,  kyselina askorbová, extrakt z listov stévie, pektín, D-pantotenát vápenatý, niacinamid, extrakt z guaranových semien, extrakt z listov yerba maté, betakarotén (farbivo), pyridoxín HCL, kyanokobalamín.

Osobnú skúsenosť s produktom Nevo® zatiaľ nemám, ale z rozprávania známych viem, že po ňom siahajú v dňoch veľmi vypätých a hektických.

Či už pracujete na nočné zmeny, či sa práve pripravujete na skúšku, či robíte do noci daňové priznania, či ťaháte niekoľko kilometrovú „štreku“ autom… alebo len tak, potrebujete „dobiť baterky“, pretože máte za sebou resp. pred sebou náročné obdobie a nechcete siahať po chémii, práve vtedy je pre vás Nevo® tou najlepšou voľbou.

Aj keď po vypití Neva nepocítite ten typický nával energie, aký poznáte z klasických energy drinkov, z dlhodobého hľadiska je efektívnejší, čo má v konečnom dôsledku za následok menej spotrebovaných nápojov, menej spotrebovaných kalórii a v neposlednom rade je omnoho omnoho zdravší.

Nevo® teda rozhodne nie je jeden z mnohých energetických nápojov, je to dovolím si tvrdiť – UNIKÁT!“

Upozorňujem, že toto je môj osobný pohľad, individuálne výsledky sa môžu líšiť a spoločnosť Jeunesse Global negarantuje rovnaké účinky produktu.

Ak sa chcete o danom produkte dozvedieť viac, ponúkam vám link na pravidelné články zverejňované spoločnosťou Jeunesse Global v anglickom jazyku – https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/en-US/blogs?brand=9


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This