Krása s výhodami – profesionálne vyzerajúci striekaný efekt len za pár sekúnd.

Predstavujeme vám produktovú radu NV™ vyvinutú omladzujúcou technológiu APT-200™ exkluzívne iba pre Jeunesse pre získanie jedinečného profesionálneho airbrush vzhľadu, ktorý stiera nedokonalosti pleti a poskytuje vám nádherný „photo-ready“ efekt už za pár sekúnd.

Rada NV™ pozostáva z nasledujúcich produktov – Zdokonaľujúci vyhladzujúci Primer, Zdokonaľujúci sprejový základ (NV BB Perfecting Mist Foundation) a Zvýrazňujúci Bronzer, ktoré vám dodajú závideniahodný vzhľad.

Make-up aplikovaný pomocou airbrush systému je skutočne výnimočný! V Hollywoode ho hviezdy poznajú už niekoľko rokov a teraz sa konečne objavil aj u nás na Slovensku. Technológia airbrush je v podstate odpoveďou kozmetického priemyslu na modernú HD technológiu a zvýšené nároky, ktoré z nej vyplývajú. Obraz vyhotovený HD-kamerami je mimoriadne ostrý a pre vizážistov predstavuje skutočnú výzvu, pretože nemilosrdne ukáže aj tú najmenšiu nedokonalosť pri úprave pleti.

Použitie technológie airbrush poskytuje nielen perfektnú presnosť, ale aj podstatne skráti čas potrebný na líčenie. Make-up sa dá naniesť vo viacerých jemných vrstvách, takže je vynikajúcim nástrojom pre zhotovenie diskrétneho i  extravagantného líčenia. Umožňuje rovnomerné, bezchybné a retušovaniu podobné krytie s mimoriadne prirodzene pôsobiacim lookom aj na HD snímkach.

Výnimočnosť tohto líčenia je skrytá práve v spôsobe nanášania na pokožku. Keďže make-up je aplikovaný striekaním, jemné čiastočky nielenže dokonale kryjú všetky nedokonalosti pleti, ale zároveň umožňujú jej tónovanie. Takto nanášaný make-up vyzerá omnoho prirodzenejšie ako make-up nanesený tradičným spôsobom. Je súčasne oveľa trvácnejší a oteruvzdorný.

Máte chuť na nežný prirodzený look? Stačí iba tenká vrstva a môžete vyraziť. Večer by ste chceli vyzerať ako šelma? Žiadny problém… nanesieme make-upu o pár vrstiev viac, zvýrazníme oči, lícne kosti a okolie vás bude obdivovať 🙂

VÝŽIVA

Pokožku upokojujúce ALOE

JEDNODUCHÉ  PREVEDENIE

Od jemného až po úplne pokrytie

 SPREJOVÉ  UKONČENIE

  Hladká, dlhodobá úprava

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

1. PREKRYTIE NEDOKONALOSTÍ

Pretrepte fľaštičku „NV Primer“ po dobu 5 sekúnd. Aplikujte ho rovnomerne asi v 20 cm vzdialenosti na celú tvár „cikcakovým“ spôsobom, alebo si naneste na dlaň resp. kozmetický tampón dostatočné množstvo produktu a prstami alebo kozmetickým tampónom si aplikujte produkt na problémové partie tváre.

2. APLIKÁCIA SPREJA

Nádobkou NV Foundation zatraste pred každým použitím. Zatvorte oči a zo vzdialenosti približne 20 cm rovnomerne aplikujte produkt „cikcakovým“ pohybom. Pre jemné prekrytie aplikujte sprej iba raz, pre dôslednejšie prekrytie dvakrát a pre úplne prekrytie trikrát. Počkajte 10 sekúnd a následne jemnými dotykmi kozmetickým tampónom odstráňte nadbytočnú vlhkosť pleti. V prípade potreby nanesený make-up ešte ľahko rozotrite.

3. ZVÝRAZNENIE

Pre zvýraznenie výsledného efektu použite „NV Bronzer“. Nádobku držte asi 20 cm od tváre, zatvorte oči a produkt rovnomerne rozprášte otáčavým pohybom od vonkajšej strany tváre smerom dovnútra. Druhou alternatívou je aplikácia produktu iba na vyvýšené časti tváre (čelo, brada, nos) pre vytvorenie prirodzeného žiarivého vzhľadu pleti.

     UŽITOČNÉ RADY:

  • vlasy si zakryte čelenkou, oblečenie uterákom
  • prípravky rozprašujete v krátkych dávkach
  • ak vaša pleť vyzerá byť mokrá, sprejovali ste príliš veľa alebo príliš blízko
  • make-up zotrite iba z obočia a vlasov
  • naopak, nezotierajte ho z mihalníc, viečok a pier, poslúži ako podklad pre ďalšie líčenie

APT-200™

Táto pokroková, polypeptidová technológia exkluzívna iba pre Jeunesse omladí pleť pre dosiahnutie novej a žiarivej krásy.

PHOTO-READY

Vytvorené make-up odborníkmi pre celebrity. NV™ vám pomôže dosiahnuť profesionálny vzhľad za zlomok času.

NV pokožku vyhladzujúci PRIMER

Prvý člen novej produktovej línie be the ENVY zabezpečí zjednotenie štruktúry pleti a pripraví ju na aplikáciu Zdokonaľujúceho sprejového základu pre jednotnú a hladkú pleť s dokonalým airbrush vzhľadom.

NV BB PERFECTING MIST FOUNDATION

 

NV zdokonaľujúci sprejový základ – druhý člen novej produktovej línie be the ENVY je ľahký a vrstviteľný, čím dokonale zakryje všetky nedostatky pleti. Dostupný je v 9 odtieňoch:

NV zvýrazňujúci BRONZER

Pomocou tretieho člena novej produktovej línie be the ENVY dosiahne vaša pleť ľahký žiarivý vzhľad s množstvom výživných látok. Aplikuje sa ako posledný krok vášho profesionálneho airbrush vzhľadu. Použiť ho môžete aj samostatne, príp. na váš obvyklý make-up.

Neobsahuje ftaláty, parabén, sulfáty a mastenec.
Omladzujúca technológia APT-200™.
Rýchle a jednoduché použitie.
Pre všetky typy a tóny pleti.
Vysoké krytie.
Zvlhčujúce a hydratujúce vlastnosti.
Bez obsahu oleja.

 

 

Keď prišiel tento produkt na trh, myslela som si, že môj skutočne výnimočný make-up neprekoná. Trošku som sa však mýlila. Ide o úplne iný spôsob nanášania a ak ste doteraz nepoužívali ozaj kvalitný krycí korektor, bude pre vás NV™ príjemným prekvapením.

Najväčšie problémy mi spočiatku robila prax. Trvalo mi samozrejme dlhšie nanášanie 3 produktov ako jedného. Na vlasy som si musela dávať čelenku, na oblečenie uterák a smer striekania som vždy nasmerovala nad vaňu. S hrôzou som však zistila, že tá ostáva hnedá.

Aby som ju nemusela stále čistiť, chodím si 2. a 3. člen tejto rady aplikovať na dvor. S NV™ máte síce trošku viac starostí, ale výsledný efekt stojí určite za to. A keď sa predsa len veľmi ponáhľam, siahnem po klasickom make-upe, ktorý si ale ešte vždy vylepším nanesením posledného 3. člena rady NV™ – Zvýrazňujúceho bronzera. Moja pleť sa rozjasní, nálada vylepší a sebavedomie razom stúpne 🙂

A či NV™ dámam odporúčam? Určite áno! Nájdite si ten svoj odtieň, svoj systém nanášania a budete určite spokojné. O profesionálnych vizážistkách ani nehovorím… make-up aplikovaný pomocou airbrush systému je skutočne v kurze a dobrá vizážistka predsa vždy kráča s najnovšími trendmi v líčení. Navyše oproti nám majú ešte jednu obrovskú výhodu – kdežto ja mám pri nanášaní produktu zavreté oči a často krát ho striekam aj tam, kde nemám, oni sa s NV™ dokážu vyhrať a dotiahnuť líčenie k totálnej dokonalosti.

Okrem uvedeného má striekaný efekt ešte jednu obrovskú výhodu a síce – tým, že sa pleti nedotýkame, zbytočne ju ani nenaťahujeme, čo hlavne my, dámy v rokoch, určite oceníme najviac.

Upozorňujem, že toto je moja osobná skúsenosť, individuálne výsledky sa môžu líšiť a spoločnosť Jeunesse Global negarantuje rovnaké účinky produktu.

 

Ak sa chcete o daných produktoch dozvedieť viac, ponúkam vám link na pravidelné články zverejňované spoločnosťou Jeunesse Global v anglickom jazyku – https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/en-US/blogs?brand=24


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This