Spoznajte jedinečnú zmes antioxidantov.

Ide o unikátnu rastlinnú zmes dôležitých antioxidantov a antokyanínov s regeneračnými účinkami, ktoré posilňujú vaše zdravie. RESERVE™ je excelentný produkt, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi, čím predlžuje ich životnosť a prináša nám optimálne zdravie.

Je tvorený zmesou super-ovocia bez obsahu cukru, umelých príchutí, farbív alebo sladidiel. Okrem iného obsahuje aj antioxidant 21. storočia – resveratrol, ktorý sa nachádza v jadierkach a šupkách červeného hrozna a ktorého účinok je podporený ďalšími významnými antioxidantmi.

 

V HLAVNEJ ÚLOHE

Bobule acai, tmavé sladké čerešne, čučoriedky, hrozno Concord a granátové jablko. Týmto významným hráčom vďačíme za ich sýte farby – červenú, modrú a fialovú s vysokým obsahom antokyanínov.

Acai

Má tmavo purpurovú farbu a hovorí sa, že je najbohatším zdrojom antioxidantov zo všetkých známych druhov ovocia. Ľudia v Amazónii ho považujú za „Brazílsky klenot“ pre jeho jedinečné nutričné vlastnosti.

Tmavé sladké čerešne

Sladké a šťavnaté delikátne ovocie v tvare srdca je pestované celé stáročia už po celom svete. Pochádza z regiónu kaukazských hôr. Tmavé čerešne obsahujú významné množstvo antokyánnej glykosídy.

Čučoriedky

Vyhlásené v národnej americkej strave ako „hviezdne bobule“ kvôli päťcípemu tvaru hviezdy na čučoriedkovom kvete. Čučoriedky sú mierne sladké, charakteristické tým, že sú jediným modrým jedlom. Najviac ich rastie na severoamerickom kontinente. Čučoriedky sú tiež kľúčovým prvkom v indiánskych ľudových slávnostiach.

Hrozno Concord

Je výdatné americké hrozno s hustou, tmavo fialovou šupkou a semiačkami, ktoré prirodzene obsahujú fytoživinu zvanú polyfenol, ktorá hrá hlavnú úlohu pri podpore zdravého srdca.

Granátové jablko

Symbol nádeje a hojnosti v mnohých kultúrach. Výhody granátového jablka využíva ľudstvo už tisíce rokov. Po otvorení tohto „zimného klenotu“ odhaľujeme zhluky šťavnatých, drahokamových semiačok, ktoré ukrývajú dôležité antioxidanty. Granátové jablká sú jedným z celosvetovo najpopulárnejších ovocí.

HVIEZDY VEDĽAJŠÍCH ÚLOH

Aloe vera, extrakt z hroznových semiačok a extrakt zo zeleného čaju poskytujú v tejto kombinácii podporu celému telu.

Aloe vera

Pôvodom zo severnej Afriky, je šťavnatá a často spomínaná v starých záznamoch vďaka svojim mnohým blahodárnym účinkom.

Zelený čaj

Bohatý na antioxidant katechín. Je pomenovaný kvôli sfarbeniu lístkov počas varenia na zeleno. Patrí medzi najviac obľúbené čaje nielen v celej Číne, ale je veľmi populárny po celom svete. V roku 1900 bol objavený aj mimo Číny.

Výťažok zo semiačok hrozna

Bolo zistené, že v hroznových semiačkach sa nachádzajú proanthocyanidiny, ktoré majú množstvo antioxidačných účinkov.

PRENOSNÁ DOBROTA

Kompaktný, jednoducho sa otvára a ľahko sa skladuje. RESERVE™ nám umožňuje užiť regeneračnú dávku antioxidantov kdekoľvek a kedykoľvek.

 

PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Pozitívne výsledky CAP-e testu naznačujú, že RESERVE™ prenikne a chráni tak bunky pred oxidačným poškodením.

RESERVE™

RESERVE™ dáva pocit dlhodobej mladosti.

Ide o botanickú zmes antioxidantov, ktorá „nabije“ vaše vnútorné orgány. RESERVE™ je prirodzene sladký výživový doplnok prekypujúci exotickými ovocnými šťavami. Vďaka jedinečnej kombinácii účinných zložiek opravuje poškodenie spôsobené voľnými radikálmi a chráni bunky pred budúcim poškodzovaním. Vaše bunky zostanú zdravšie, budú žiť dlhšie a vy sa budete cítiť a vyzerať skvele.

Sladké tmavé čerešne, čučoriedky, výťažok z hrozna, granátové jablko a acai bobule.
Týmto silným hráčom vďačíme za ich zreteľné sfarbenie od červených, modrých a fialových odtieňov s vysokým antokyanínovým obsahom, ktorý má silné antioxidačné účinky.
Kombinácia aloe vera, extraktu zo semien hrozna a extraktu zo zeleného čaju poskytuje obrovskú ochranu proti oxidačnému stresu.

 

 

RESERVE™ môžete užívať kedykoľvek. Doporučujeme však 2 balenia denne – prvé užite hneď ráno a druhé pred spaním.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keďže som zástancom zdravého životného štýlu, vždy kombinujem nutraceutiká s vyváženou stravou, kvalitnou pitnou vodou a dostatočným pohybom hlavne na čerstvom vzduchu. Pozitívne myslenie a eliminácia stresu je samozrejme nielen balzamom na dušu, ale aj naše telo.

Naše nutraceutiká striedam, RESERVE™ užívam preventívne v zime a na jar v čase chrípok. Má veľmi príjemnú chuť a je vhodný skutočne pre každého.

Upozorňujem, že toto je moja osobná skúsenosť, individuálne výsledky sa môžu líšiť a spoločnosť Jeunesse Global negarantuje rovnaké účinky produktu.

 

Ak sa chcete o danom produkte dozvedieť viac, ponúkam vám link na pravidelné články zverejňované spoločnosťou Jeunesse Global v anglickom jazyku – https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/en-US/blogs?brand=4


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Produkty spoločnosti Jeunesse Global nie sú určené na diagnózu, liečenie ani prevenciu proti žiadnej chorobe.

Pin It on Pinterest

Share This