Našim spoločným cieľom je zmeniť životy ľudí a popritom urobiť z Jeunesse svetoznámu značku pre každú domácnosť.

Milí priatelia! Ak ste si pozreli naše produkty a niečo ste sa o našej spoločnosti dozvedeli, isto ste zvedaví, aké sú výhody členstva. Zaregistrovať sa môžete buď ako užívateľ produktov spoločnosti Jeunesse Global alebo ako aktívny člen – distribútor.

1. Užívateľská rovina spočíva vo vašom zaregistrovaní sa ako člena spoločnosti, ktorý si kupuje produkty aké chce, koľko chce a kedy chce bez akýchkoľvek ďalších záväzkov voči mne alebo spoločnosti. A aké sú ďalšie výhody tohto typu členstva?

a) získate prístup k zvýhodneným cenám produktov a k rôznym akciovým balíkom,

b) za registračný poplatok vám spoločnosť zriadi a bude spravovať vašu vlastnú viacjazyčnú web stránku s e-shopom nielen pre vaše osobné nákupy, ale aj nákupy vašich maloobchodných zákazníkov doslova z celého sveta,

c) budete pravidelne informovaní o novinkách, získate prístup k internetovým webinárom, knihám, marketingovému materiálu, produktovým doplnkom, rôznym videám, interným súborom či prezentáciám, ktoré využijete pre svoj odborný rast.

2. Distribútorská rovina, alebo ak chcete spolupráca so Jeunesse Global, v sebe zahŕňa váš aktívnejší prístup k spoločnosti. Ten spočíva v obchodných aktivitách, v kumulovaní určitých nákupov, v zviditeľňovaní spoločnosti a jej produktov, vo vedení a vzdelávaní nových členov a pod. V čom okrem bodu č. 1 spočívajú ďalšie výhody spolupráce?

Získate možnosť budovať si svoju „vlastnú“ medzinárodnú spoločnosť postavenú na vysoko kvalitných a žiadaných produktoch, na špičkovom marketingu a podpore, ktorú môžete odovzdať aj svojim deťom a do ktorej ste nemuseli investovať takmer žiadne finančné prostriedky, žiadne materiálové a technické vybavenie či čas na jej založenie. Stačí len naskočiť do rozbehnutého vlaku a pridať svoj podiel práce.

 

 

Ak si chcete produkty najprv vyskúšať, nech sa páči, tu je link na ich objednanie: https://bezvrasok.jeunesseglobal.com/. Tovar, ktorý uhradíte kartou vám bude okamžite vyexpedovaný z nášho holandského skladu a dodaný kuriérom v priebehu 4 pracovných dní.

Či sa už rozhodnete tak alebo onak, nikdy nezabudnite, že členstvo u nás je pre vás vždy výhodné! Určite nič nestratíte, môžete iba získať!

Pre vašu motiváciu vám ešte poskytnem úžasné zábery z medzinárodnej konferencie, ktorá sa konala v marci 2013 v Las Vegas, kde boli pozvaní aj zástupcovia zo Slovenska a to už po 5 mesiacoch spolupráce so spoločnosťou Jeunesse Global.

Informujte sa preto o možnosti nákupu alebo registrácie.

STAŇTE SA NAŠIM ČLENOM!


„Som presvedčená o tom, že máme najlepší program na svete pre ľudí, ktorí chcú byť sebestační. Našou najväčšou výhodou je to, že každý potrebuje naše produkty. Zaisťuje si zdravie a krásu na mnoho rokov.“

Wendy Lewis
zakladateľka spoločnosti

 

Pin It on Pinterest

Share This