INOVATÍVNY SYSTÉM OMLADENIA Y.E.S – exkluzívne od Jeunesse.


„Chceme, aby sa naši klienti cítili dobre, žili dlhšie a užívali si svoj život naplno.“

Wendy Lewis
zakladateľka spoločnosti

INOVATÍVNY SYSTÉM OMLADENIA Y.E.S. bol starostlivo vyvinutý tak, aby spojil výhody starostlivosti o pleť a výživových doplnkov do synergického efektu, ktorý nikde inde nenájdete!

Y.E.S. vás udrží dlho mladými deviatimi životne dôležitými spôsobmi:

1. OMLADENÍM

Anti-aging rada Luminesce™ obnoví mladistvú vitalitu a žiarivosť vašej pleti, zmenší vzhľad jemných liniek a vrások, čím odhalí jej jedinečný lesk.

2. ZMENŠENÍM

Instantly Ageless™ už počas dvoch minút  zmierni existujúci opuch očných vačkov, vyhladí jemné linky, vrásky a póry.

3. SKRÁŠLENÍM

NV™ s omladzujúcou technológiou APT-200 vám prinesie závideniahodnú profesionálnu úpravu pleti s airbrush vzhľadom, ktorú jej zabezpečí vyživujúci základ, zdokonaľujúci sprejový základ a zvýrazňujúci bronzer.

4. OCHRANOU

REZERVE™ s unikátnou zmesou superproduktov obsahujúcich silu antioxidantov spolupracujú tak, aby chránili bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

5. ZVÝŠENÍM

AM Essentials™ je inovatívna formula so základnými vitamínmi, kľúčovými minerálmi a špeciálnymi prísadami, ktoré oddialia predčasné starnutie, zvýšia energiu a zlepšia náladu.

PM Essentials™ je obnovovacia formula s kľúčovými živinami a špeciálnymi prísadami, ktoré oddialia predčasné starnutie a pripravia vaše telo na pokojný spánok.

6. OBNOVOU

FINITI™ s obsahom unikátnej vlastnej zmesi prísad a jedinečnej kombinácii výťažkov z ovocia a zeleniny robia tento produkt zatiaľ najdokonalejším výživovým doplnkom spoločnosti Jeunesse.

7. ZROZUMITEĽNOSŤOU

Doplnok stravy M1ND™ s L-theanínom a CERA-Q™ (klinicky overený účinok proteínu získaného z kukly priadky morušovej) má pozitívny účinok na pamäť a koncentráciu a je inšpirovaný východnou medicínou.

8. VYVÁŽENOSŤOU

Aby ste boli stále fit, Systém ZEN BODI™ sa zameria na tri základné aspekty: potlačí chuť do jedla, spáli tuk a vybuduje svaly.

9. POVZBUDENÍM

Nevo™ vám ponúkne novú energiu v štyroch osviežujúcich receptúrach s reálnymi ovocnými džúsmi s obsahom iba 50 kalórií – tým správnym množstvom energie, a to bez umelých farbív, sladidiel a arómy.

Pin It on Pinterest

Share This